Dostawa i płatność

Koszt dostawy: 

Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia: 

Czas dostarczenia 
Kurier DPD 20 zł 1-2 dni robocze 
Kurier InPost 16 zł 1-2 dni robocze 
Paczkomat InPost 17 zł 2-3 dni robocze 
Odbiór osobisty bezpłatnie 

-  Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze. Podana kwota dotyczy wysyłki 1 sztuki (bądź kompletu; dot.: zaproszeń, winietek, itp.). W przypadku zamówień kilku rzeczy, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztu wysyłki zamówienia. W kwocie dostawy uwzględnione są również koszty zapakowania zamówienia.  
 
Czas realizacji:

Czas realizacji zamówienia wynosi średnio od 5 do 10 dni roboczych jest uzależniony od wielkości zamówienia i stopnia personalizacji zamówionych produktów.

W okresie od marca do września w tzw. Sezonie komunijnym, ślubnym czas realizacji zamówień może gwałtownie się zmieniać i termin realizacji pomimo naszych starań może się wydłużyć.

Istnieje możliwość zamówienia usługi Express, która skróci realizację poszczególnych produktów. W przypadku wybrania takiej usługi prosimy o wcześniejszy kontakt drogą mailową w celu ustalenia terminu uroczystości, szczegółów zamówienia, a przede wszystkim tego czy mamy możliwość wykonać taką usługę. Bez wcześniejszego kontaktu nie gwarantujemy wysyłki w najkrótszym możliwym czasie. Do podanego czasu należy doliczyć również czas dostarczenia paczki przez przewoźnika, która zwykle trwa ok. 2- 3dni. Usługa Express jest dodatkowo płatna


 

Płatność:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego
14 1140 2004 0000 3602 8332 5953 
PPHU RE-KAM Kamila Olejnik 
ul. Tuszyńska 3, 97-318 Czarnocin  


Szukaj