Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu
 
Administratorem Państwa danych osobowych jest

PPHU RE-KAM Kamila Olejnik z siedzibą 97-318 Czarnocin ul. Tuszyńska 3, e-mail: biuro@wyjatkowerekodzielo.pl
W sprawach związanych z Państwa danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail sklep@wyjatkowerekodzielo.pl
Dane będą przetwarzane w celu realizacji zamówień oraz informowania o promocjach na podstawie Państwa zgody
Administrator informuje, że w tym celu zostały zastosowane zabezpieczenia anty kradzieżowe,
w celu uzyskania kopii danych proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.
 Dane będą przechowywane przez okres 2 lat
Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
 Sklep Internetowy "Wyjątkowe rękodzieło" działający pod adresem www.wyjatkowerekodzielo.pl prowadzony jest przez:
PPHU RE-KAM 
Kamila Olejnik
ul. Tuszyńska 3
97-318 Czarnocin
NIP: 728-253-59-96
Regon: 383579380
1. Sklep prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem Internetu oraz stacjonarnie.
2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem internetu lub w siedzibie firmy. Można je składać 24 godziny na dobę przez cały rok. W celu złożenia zamówienia należy dokonać zakupu na stronie oraz podać wszelkie niezbędne dane. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Na wszelkie pytania jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 oraz w sobote w godzinach 9:00-15:00.
3. Realizacja zamówienia następuje, gdy na koncie sklepu zostanie zaksięgowana wpłata za dane zamówienie.
4. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie od 3 do 5 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu. Przy zamówieniach personalizowanych czas realizacji może ulec wydłużeniu o czym klient jest informowany w momencie zakupu.
5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy 1-2 dni roboczych.
6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływu należności za zamówienie na konto sklepu, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.
9. Wszystkie ceny podawane są w PLN. Ceny te nie zawierają kosztów przesyłki. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić przelewem bankowym, gotówką lub kartą płatniczą w siedzibie firmy.
11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej.
12. W momencie wpłaty ( potwierdzenie przyjęcia oferty) należnej za zamówienie przez Kupującego dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 30 maja 2014r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „Wyjątkowe rękodzieło", są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.
16. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 30maja 2014 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki (nie dotyczy produktów personalizowanych). Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać w stanie nienaruszonym wraz z podstawą reklamacji. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
17. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres: PPHU RE-KAM Kamila Olejnik 97-318 Czarnocin ul. Tuszyńska 3. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego ponosi klient. Do odsyłanego towaru należy dołączyć opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.
18. Zamówienia nieopłacone w terminie do 5 dni roboczych od daty zakupu są anulowane.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl